044 334 45 39

Телефони:

(044) 334 45 39

(067) 261 35 30

(050) 379 13 17

(093) 170 86 58

Зателефонувати мені

Електронна адреса:

info@vodonagrivach.com.ua

Графік работи:

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Будні:

9:00 - 20:00

Вихідні:

9:00 - 15:00

Контактна інформація

Будні:

9:00 - 20:00

Вихідні:

9:00 - 15:00

info@vodonagrivach.com.ua

Інтернет магазин водонагрівачів Бойлери накопичувальні електричні Водонагрівач Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

Водонагрівач Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

Код: 124376
 • Відгуки (3)
 • В наявності
  • 8 190 грн
   Безкоштовна доставка
  Купити в кредит
  ? + 450 грн
  ? 1 215 грн + 607 грн
  Висота, мм 1066
  Ширина, мм 506
  Глибина, мм 275
  Об'єм, літрів 80
  Тип ТЕНа Мокрий
  Потужність ТЕНа, Вт 1500 / 2500
  К-ть користувачів Для 3-х чол. (65-80 л.) / Для 4-х чол. (80-150 л.)

  Можливо подивитись на стенді за адресою:

  Інші моделі з цієї серії:

  30 л. 50 л. 80 л. 100 л.
  Як вибрати об’єм водонагрівача?

  60

  міс.

  Офіційна гарантія

  Безкоштовна доставка

  Гнучка оплата

  Монтаж бойлерів

  Широкий асортимент
  Широкий асортимент
  Встановлюємо бойлери в Києві
  Встановлюємо бойлери в Києві
  Офіційний центр продажу
  Офіційний центр продажу

  Опис Водонагрівач Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

  Гарантія 5 років
  Італійський дизайн
  Технологія подвійного бака
  Повна безпека
  Покриття Ag+
  Суперкомпактность
  Nanomix технологія
  Прискорений нагрів
  Універсальний монтаж
  Автоматична економія
  Захист при включенні без води
  Активний електричний захист
  Електронний термометр

  Ariston ABS Velis Evo Power 80 D - настінний накопичувальний електричний водонагрівач з автоматичною економією енергії і прискореним нагріванням води.

  Водонагрівач оснащений 2 внутрішніми баками зі сталі з покриттям Ag+ і 2 нагрівальними елементами, а також електронним управлінням і наочним дисплеєм на передній панелі. Наявність двох ТЕНів дозволяє забезпечити швидке нагрівання води, а також регулювати потужність залежно від потреб користувача.

  Особливістю Ariston ABS Velis Power Evo 80 D є функція ECO EVO (самонавчальна вбудована програма), завдяки якій прилад запам'ятовує протягом тижня графік і параметри користування гарячою водою і далі відтворює їх в автоматичному режимі.

  Водонагрівач Ariston ABS Velis Evo Power 80 D - це елегантний і сучасний дизайн, компактні розміри і універсальний монтаж, що дозволяє розмістити його практично в будь-якому приміщенні. Електронне управління водонагрівача Ariston ABS Velis Evo Power 80 D забезпечує точне і зручне регулювання нагріву води.

  Управління водонагрівачем Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

   Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

  Конструкція водонагрівача Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

  В конструкції водонагрівача Ariston ABS Velis Evo Power 80 D застосовується інноваційна технологія подвійного бака. Баки з'єднані між собою за допомогою трубки з нержавіючої сталі, зварні з'єднання між ними відсутні, що забезпечує автономність кожного з баків. Шви баків виконані за допомогою автоматизованого лазерно-дугового зварювання в газовому середовищі таким чином, що краї металу вплавляються один в одного.

  Кожен з баків покритий унікальним емалевим покриттям Ag+. Це покриття повністю відповідає європейським вимогам з надійності, довговічності, міцності, еластичності, стійкості до термічних ударів і теплових деформацій. Але головними перевагами покриття Ag+ є корозійна стійкість та бактеріологічні властивості завдяки іонам срібла у складі емалі.

   Ariston ABS Velis Evo Power 80 D
   Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

  Технології водонагрівача Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

  Nanomix - технологія розподілу води всередині бака, яка забезпечує більше гарячої води за той же час. Завдяки новій унікальній технології подачі холодної води, змішування холодного і гарячого шарів води в баку зведене до абсолютного мінімуму. Унікальність технології в кількості, формі і розташуванні отворів в розсікачі на вході холодної води. Це дозволяє отримати на 15-20 % більше гарячої води з комфортною температурою, ніж може дати звичайний водонагрівач.

  Завдяки самонавчальному програмному забезпеченню останнього покоління і новому електронному термостату Ariston CoreTech водонагрівач автоматично управляє температурою нагріву, запам'ятовуючи звички споживання гарячої води (її обсяг і час нагріву). Продукти з функцією «Автоматичний економія» (ECO EVO) збирають дані про споживання гарячої води з високою точністю, вимірюючи навіть найменші зміни.

  Абсолютно безпечна робота з пристроєм захисного відключення (ПЗВ). Основна мета ПЗВ — захист людини від ураження електричним струмом та від виникнення пожежі, викликаної витоком струму, коротким замиканням і відсутністю заземлення. ПЗВ Ariston, призначене саме для захисту людей, розмикає ланцюг при витоку струму 10 мА за час, що не перевищує 25 мс, тим самим гарантує 100% захист людини від ураження електричним струмом, так як за цей час електричний струм не встигне завдати шкоди людині.

  Активний електричний захист. В кінці кожного циклу нагріву води ланцюг, що подає напругу на нагрівальний елемент (ТЕН), відключається. Завдяки цьому ймовірність виходу з ладу нагрівального елемента через перепади напруги (при включеному, але не працюючому водонагрівачі) значно знижується.

  Захист при включенні без води. Включення водонагрівача без води може призводити до перегорання нагрівального елемента і витоку електричного струму. Функція захисту при включенні без води відключає електроживлення ТЕНа при занадто швидкому його нагріванні, забезпечуючи безпечне користування водонагрівачем навіть при неправильній експлуатації.

  Прискорений нагрів води за рахунок другого нагрівального елемента. Одночасна робота обох ТЕНів (повна потужність) дозволяє отримувати більше гарячої води за менший час без додаткових витрат на електрику. Функція «Прискорений нагрів» дозволяє нагріти воду на 40% швидше.

  Система з двох баків – ексклюзивна технологія, що дозволяє швидше і ефективніше нагрівати воду. Конструкція з двох внутрішніх баків дозволяє розбити нагрів води на дві стадії, тому час нагріву води для душу помітно скорочується. Крім того, така внутрішня структура допомагає уникнути змішування холодної та гарячої води. Тим самим досягається максимальна ефективність нагріву, і витрати на електроенергію скорочуються.

  Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

  Переваги водонагрівача Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

  • Економія електроенергії до 14% завдяки унікальній функції ECO EVO.
  • Прискорений нагрів за рахунок ефективної роботи двох нагрівальних елементів (1,5 кВт + 1 кВт).
  • Точне налаштування і відображення температури, зручний інтуїтивний інтерфейс.
  • Емалеве покриття Аg+ захищає внутрішній бак від корозії і частково очищає внутрішні баки.
  • Можливість вертикального та горизонтального монтажу і суперкомпактні розміри дозволять розмістити водонагрівач навіть в умовах обмеженого простору.
  • Триступенева електронна система захисту (ПЗВ, активний електричний захист, захист при включенні без води) забезпечує повну безпеку використання.
  • На 15% більше гарячої води за той же час, завдяки технології розподілу води Nanomix.
  • Надійний термостат дозволяє контролювати температуру всередині бака і ефективно захищає пристрій від перегріву.
  • Тестування бака при 16 атм гарантує міцність і стійкість до перепадів тиску.
   Ariston ABS Velis Evo Power 80 D
   Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

  Характеристики Водонагрівач Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

  Характеристики водонагрівача Водонагрівач Ariston ABS Velis Evo Power 80 D
  Бренд Ariston
  Об'єм, літрів 80
  Тип ТЕНа Мокрий
  Потужність ТЕНа, Вт 1500 / 2500
  Кількість ТЕНів Два ТЕНа
  Матеріал внутрішнього бака Емальована сталь
  Управління Електронне
  Форма водонагрівача Плоска
  Тип установки Настінний
  Підводка труб Нижня / Збоку (зліва)
  Установка Горизонтальна / Універсальна / Вертикальна
  К-ть користувачів Для 3-х чол. (65-80 л.) / Для 4-х чол. (80-150 л.)
  Клас захисту, IP X4
  Мінімальний час нагріву від 15 до 65 °С, хв 186 / 139
  Напруга, В 220
  Додатково Водонагрівач Ariston ABS Velis Evo Power 80 D
  Виробництво Росія
  Вага, кг 28
  Гарантія, міс. 60
  Ширина, мм 506
  Висота, мм 1066
  Глибина, мм 275
  Колір Білий
  Акції на водонагрівачі 10 LED лампочок в подарунок* / Комплекти товарів зі знижкою / Smart розетка зі знижкою / Фільтр механічного очищення в подарунок* / Фільтр від накипу в подарунок* / Сертифікат на монтаж за 1 грн / Фільтр-глечик для води в подарунок* / Цифровий термогігрометр в подарунок*

  Відгуки (3) Водонагрівач Ariston ABS Velis Evo Power 80 D

  Бойлер компактний (за рахунок 2-хбакового поділу), має стильний дизайн, електронне управління, стильне світлодіодне підсвічування. Користуємося водонагрівачем вже півроку. Порадившись з фахівцями визначили для себе кілька важливих моментів використання приладу – це не робити занадто великих перерв (не повинна застоюватися), в основному виставляти середній або трохи вище середнього режим, обов'язково приділити увагу встановленню якісного запобіжного клапана.
  Трохи не сподобалося, що нагрівальна частина запаяна на фланці, а у останнього досить вузький отвір – здається, чистити бак буде проблематично, незручно.

  З упевненістю замінила тридцятилітрову стару модель водонагрівача на більш об'ємну. Хоч бойлер і на 80 літрів, виглядає досить компактно і елегантно. У моделі більш вдосконалена панель управління (що в принципі само собою зрозуміло). Який би режим не вибирали – економія 100%!

  Коли купили бойлер, радості не було меж. Ось тільки коли дійшло до установки, виявилося, що в комплекті не йде запобіжний клапан. Довелося купувати додатково. Вже користуємося 4 місяці – поки все добре, ніяких збоїв, зайвого шуму і «глюків». Варто також відзначити і реальну економію електроенергії – рахунки приходять набагато менше, при тому, що особливо не морочитися – частенько набираємо ванну, миємо посуд, та й душ кілька разів на день. Кран з централізованою гарячою водою повністю перекритий – навіть не думаємо користуватися, поки бойлер влаштовує на всі сто.

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
      Погано           Добре

  Водонагрівач - спеціалізований інтернет-магазин водопостачання! В нас можливо купити Водонагрівач Ariston ABS Velis Evo Power 80 D за офіційною ціною від виробника. Замовити товар можливо через кошик або за телефоном.

  Водонагрівач Ariston ABS Velis Evo Power 80 D - ціна 8 190 грн, доставим в будь-яке місто України:

  Київ, Одеса, Харьків, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Рівне, Луцьк, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Сумми, Житомир, Чернівці, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчуг, Тернопіль, Біла Церква, Ужгород. Не знайшли своє місто? Запитайте в менеджера. Перед тим як замовити товар зверніть увагу на характеристики, інструкцію, відгуки та огляд.

  Портфоліо наших робіт

  Акційні комплекти